CZ SK

S Qeridoo, vždy o krok napred!

Nemecká spoločnosť Qeridoo sa špecializuje na výrobu detských športových kočíkov. Poskytuje multifunkčné riešenie, či už chcete so svojimi najmenšími deťmi behať, jazdiť na bicykli, lyžovať, korčuľovať alebo chodiť do hôr. Tam, kde končí použitie klasického kočíka, začína Qeridoo.

 

Vďaka úzkej spolupráci so zákazníkmi prináša Qeridoo praktické skúsenosti a návrhy do vývoja produktov, ktoré spĺňajú vysoké požiadavky európskych bezpečnostných noriem. Vysoká stabilita, kvalita spracovania a dobrá ovládateľnosť sú tie najdôležitejšie aspekty pri výbere materiálov a látok.

 

Qeridoo vyrába tri modely Kidgoo, Sportrex a Speedkid2 jednomiestnych alebo dvojmiestnych kočíkov. Kidgoo vyniká kombinovaným odpružením so vzduchovým tlmičom a pružinou, dômyselným úložným priestorom za chrbtom detí. Sportrex je dostupnejší kočík s kompaktným dizajnom a listovým odpružením, ktorý má aj model Speedkid2, ale v oveľa konzervatívnejším móde. Všetky modely majú v základe parkovaciu nožnú brzdu a možno pre nich dokúpiť a inštalovať široké spektrum príslušenstva ako kotúčové brzdy, väčšie joggingové predné koliesko na behanie, alebo detskú sedačku.

klikni pro velký obrázek