CZ SK

Príslušenstvo ku kočíkom Qeridoo - čo by vám nemalo chýbať?

Ku kočíkom Qeridoo si môžete dokúpiť celý rad doplnkov pre ešte väčší komfort dieťaťa a rodiča pri športových aktivitách, ako je beh, korčuľovanie, cyklistika alebo bežkovanie. Neviete, čo by sa vám mohlo hodiť? My áno a radi vám poradíme.

Korčuľovanie a beh

Patrí medzi vaše obľúbené aktivity beh či korčuľovanie? Potom sa vám bude určite hodiť joggingové koliesko a kotúčové brzdy.

Kotúčové brzdy nájdete už v základnej výbave vozíkov Kidgoo 2019, ku kočíkom z predchádzajúcich modelových radov si môžete kotúčové brzdy dokúpiť. Pri modeli Kidgoo Sport máte v základnej výbave aj joggingové koliesko. K ďalším modelom je joggingové koliesko k dispozícii opäť aj samostatne.

 

Na čo vlastne oboje potrebujete?

Kotúčové brzdy zaisťujú ešte lepšiu účinnosť pri brzdení a sú navyše ovládané ručné páčkou, čo je najmä u korčuľovania nepostrádateľný doplnok.

Joggingové koleso je zase skvelým pomocníkom na výletoch po horách, v náročnejšom teréne a pri svižnejších pohybových aktivitách. 14" koliesko si ľahko poradí s nerovnosťami a lepšie sa ovláda vo vyššej rýchlosti.

 

Cyklistika

V základnej výbave vozíkov Qeridoo nájdete príslušenstvo potrebné na upevnenie kočíka ku kolesu. Môžu sa vám však hodiť aj ďalšie doplnky. Ktoré máme na mysli?

Ťažný adaptér

Ak sa počas vašich cyklovýletov striedate, kúpte si navyše ťažný adaptér na druhý bicykel. Prehodenie vozíka za iný bicykel potom bude hračkou.

Pevná osa

Môže sa stať, že pevná osa vášho bicykla nebude dostatočne dlhá pre pripevnenie úchytu ku kolesu. To však neznamená, že je potrebné hodiť flintu do žita. Máme pre vás pevné osy v troch rôznych dĺžkach. Ľahko nimi nahradíte tú vašu.

 

Lyžovanie

Ski set

Modely Kidgoo a Sportrex vyrobené od roku 2018 vám budú robiť skvelú spoločnosť aj v zime na horách. Stačí si k nim dokúpiť Ski set. Na bežky tak s vami môžu vyraziť aj tí najmenší.

 

Pre každého

Pláštenka

Či už sa rozhodnete vyraziť kamkoľvek, rozhodne nezabudnite na pláštenku. Nikdy neviete, kedy vás zaskočí nečakaný dážď. Vozíky Qeridoo vaše dieťatko pri ľahkej dažďovej prehánke síce v suchu udržia, ale pri poriadnej prietrži mračien už to bez pláštenky pre dieťatko komfortné dlho nebude.

Detské sedačky a adaptéry

Vďaka nastaviteľnej detskej sedačke Weber môžete vyraziť na cesty aj s najmenším bábätkom. Sedačka je určená pre deti od 1 do 18 mesiacov a hodí sa do všetkých vozíkov Qeridoo. Skvelou alternatívou je potom autosedačka, ktorú využijete počas ciest autom a zároveň ľahko upevníte do vozíka Qeridoo pomocou adaptéra. Túto sedačku využijete do 12 mesiacov veku dieťaťa.

 

Tu nájdete príslušenstvo k vozíkom Qeridoo.

 

klikni pro velký obrázek