CZ SK

Nové modely detských vozíkov Qeridoo 2020

Zháňate univerzálny detský vozík, ktorý vám urobí skvelú službu či už na prechádzkach, na korčuliach, pri behu alebo na bicykli? Očakávate už v základnej výbave kotúčové brzdy alebo predné joggingové koliesko? Potom zamerajte svoju pozornosť na tohtoročné modely Qeridoo Kidgoo.

 

Spoločne a bezpečne...

Nové modely detských vozíkov Qeridoo - v čom sa líšia od tých predchádzajúcich?

 

Vozíky Qeridoo

 

Nemecké vozíky Qeridoo sa tešia veľkej obľube u aktívnych rodičov. Vďaka svojej univerzálnosti sú totiž skvelými spoločníkmi počas rodinných cyklovýletov, na prechádzkach po meste aj v teréne, pri behu alebo korčuľovaní. Vozík ľahko pripojíte za bicykel aj za elektrobicykel. Ak sa rozhodnete pre pešiu turistiku či inú aktivitu, bez ťažkostí nasadíte predné koleso. A pretože nemecký výrobca vozíkov Qeridoo vie, že je stále čo zlepšovať, neustále pracuje na inováciách.

 

S vozíkem Qeridoo na elektrokolo

 

Modely 2020 sa oproti tým minuloročným líšia v celom rade vylepšení a bohatšej základnej výbave. Poďme sa na tohtoročné novinky pozrieť bližšie.

V kolekcii 2020 nájdete 4 typy vozíkov Speedkid, Sportrex, Kidgoo a Kidgoo Pro, v 2 farebách: univerzálny antracit a obľúbený Petrol Blue. Všetky typy sú dostupné buď  pre 1 dieťa, alebo pre 2 deti.

 

Qeridoo Kidgoo

 

Základné rozlíšenie

Speedkid – najlacnejší v ponuke, základné funkcie, určený na kratšie a intenzívnejšie vychádzky, konzervatívnejší dizajn

Sportrex – univerzálny vozík, moderný dizajn, kompaktné rozmery a prijateľná cena

Kidgoo – najpopulárnejší a najuniverzálnejší model s priestrannou kabínou a praktickým batožinovým priestorom vhodný aj na dlhé výlety

Kidgoo Pro – model Kidgoo naviac s kotúčovými brzdami a joggingovým kolieskom v základnej výbave

Prepracované dizajny vozíkov s použitím nových tkanín s reflexnými prvkami a vnútorná kovová konštrukcia teraz ponúka vyššiu svetlú výšku, čo zlepšuje ochranu dieťaťa. Nový systém odpruženia a parkovacia brzda sa pohodlne ovláda z madla namiesto pedála za kabínou. Navyše, na všetky modely sa dajú namontovať kotúčové brzdy a joggingové koliesko, alebo ski set pre zimné vychádzky na bežkách.

 

Ski set Qeridoo

 

Kolekcia pre rok 2020 dostala veľa zaujímavých vylepšení. Všetky modely sú pripravené poskytnúť vám aj vašim deťom maximum pohodlia, bezpečnosť a veľa nezabudnuteľných zážitkov na spoločných prechádzkach a výletoch.

 

Qeridoo Kidgoo

Ako to vidíte, už máte vybrané?

 

klikni pro velký obrázek