CZ SK

Ja sa po tom pôrode späť do kondície snáď už nikdy nedostanem! Alebo áno?

Udržať si fyzickú kondíciu po pôrode nie je ľahké. To vie asi veľká časť mamičiek. Niektoré sú na svojej pôvodnej váhe hneď po pôrode, iné sa na ňu nemusia dostať už nikdy. Podstatnejšie než číslo, ktoré vám ukazuje váha, je to, ako sa cítite. Znie to ako klišé, ale dôležité je kilá sformovať do podoby, ktorá sa vám bude páčiť, než mať za cieľ dvojmiestnu cifru začínajúcu číslom 5.

 

 

"Chcem sa hýbať, ale nemám kedy ... No len si to s deťmi skúste!"


Ako na to, keď máte okolo seba 24 hodín denne potomkov a mužov od rána do večera v práci? Máte pocit, že to fakt nejde? Ale ide, nie je dôvod sa vyhovárať. Akonáhle začnete mať po pôrode pocit, že už máte silu aj na nejakú pohybovú aktivitu, otvára sa pred vami veľa možností.

To, že máte malé bábätko, neznamená, že nemôžete behať, jazdiť na bicykli alebo na korčuliach. Práve naopak. Môžete so svojím potomkom tráviť čas na čerstvom vzduchu, nechať na neho pôsobiť vnemy z okolia a pritom urobiť aj niečo pre seba a svoju fyzickú kondíciu. Buďte si isté, že sa budete cítiť rozhodne lepšie, než pri zúfalom vymýšľaní, ako zabaviť aktívne dieťatko doma. Máte obavy, že to vaše dieťa vonku baviť nebude? To by bola fakt veľmi výnimočná situácia. Nebojte sa a len to skúste ...

"Tak dobre, povedzte mi, ako na to, keď myslíte, že to nie je ťažké."

Pri pešej turistike máte na výber - dieťa môžete mať "na tele" (v šatke či v nosiči) alebo v prípade len ľahkého terénu aj v kočíku. Pri behu, korčuľovaní a jazde na bicykli však už potrebujete iného pomocníka. Práve k takýmto aktivitám sa výborne hodí detský vozík Qeridoo. Dieťa v ňom bude bezpečne absolvovať všetky tieto športové aktivity, zároveň vám Qeridoo môže nahradiť aj klasický kočík. Vďaka vymeniteľnému prednému kolesu môžete mať úžasný detský kočík na jogging. Z neho ľahko vyrobíte prívesný vozík za bicykel, kde budú vaše deti pohodlne tráviť čas počas vašich cyklo výletov. Akonáhle dorazíte na miesto určenia, kde sa chcete kochať pokojnou prechádzkou po okolí, stačí mať v úložnom priestore vozíku predné koliesko. Behom chvíľky máte k dispozícii skvelý detský kočík.

"Aký vozík a čo k nemu budem potrebovať?"

Detské vozíky Qeridoo sú k dostaniu v 3 modelových radách: Kidgoo, Sportrex a Speedkid. Pri prvých dvoch spomínaných si môžete vybrať z jednomiestnej a dvojmiestnej varianty, Speedkid je potom k dispozícii v dvojmiestnej verzii. Jednotlivé modely sa líšia vzhľadom, cenou a základnou výbavou.
Vďaka odpruženiu budú vaše deti v pohodlí, či už ich vyveziete na cyklotrasu alebo do hôr. Päťbodové pásy, kvalitné brzdy a reflexné prvky sa postarajú o ich bezpečnosť. Konštrukcia vozíkov je vyrobená z vysoko kvalitného hliníka a má výborne rozložené ťažisko, takže ovládanie vozíka bude hračkou.
Odporúčaný vek detí je od narodenia do 6 rokov. Nosnosť jednomiestnych vozíkov býva okolo 33 kg, dvojmiestnych potom 42 kg. Pre najmenšie deti sú k dispozícii bezpečné detské sedačky, pre tie staršie pohodlné výstelky. Samozrejmosťou je široký doplnkový sortiment, ako pláštenky, kotúčové brzdy, najrôznejšie spojky, adaptéry či pevné osi.


Skončite s dilemami, kto bude strážiť deti počas vašich športových aktivít. Bez obáv ich zapojte a užite si aktivity spoločne ako rodina.

klikni pro velký obrázek